Geçen hafta ilk etkinliğimizde tanışan sevgili Arzu ve Batuhanın düğünündeydik. Hayatımızda bu kadar olasılık varken gerçek karşılaşmaların az olduğu bir dönemden geçiyoruz ve böyle güzel birlikteliklerin başlamasına sebep olduğumuzu bilmek bizi çok ama çok mutlu ediyor 🙂 Düzenledigimiz ilk speed dating istanbul etkinliğinde tanışmıştı arzu ve batuhan. Organizatörler olarak speed dating konseptinde en önem verdiğimiz unsur mekan ve profil gizliliğidir. Speed Dating katılımcılarını seçmek ise en önemli kritderdir, biz bütün katılımcılarımıza gerçekten kaliteli bir kitle ile tanıştırılıcaklarının sözünü veriyoruz, gerçek karşılaşmalar ise katılımcıların enerjilerinin tuttuğu kişiler ile başlıyor. Şu ana kadar 180 üstü beraberlik ve 13 evlilik kararı almış olan çift başarısı First Sight Date‘in Türkiye’de speed dating etkinliklerinde kalite açısından ilk sırada olduğumunun bir göstergesidir.

Sadece inanmak olmaz, gerçek ilişki bir takım işidir. Birbirinizi tanımak için gerekli olan süre zarfında emek, karşılıklı saygı ve herşeyden önemlisi empati ister. Yeni doğmuş bir bebeğin nasıl yürümesi için sabır gerekiyorsa gerçek ilişkiler için de aynısı geçerlidir. Psikologların üstüne basa basa söyledikleri kaliteli iletişimin kuralı budur çünkü!

ve biz biliyoruz ki bu güzel gecenin sonrasında Arzu ve Batuhan birbirlerinin en büyük neşe kaynaklarından biri, en iyi sinema arkadaşları, en güzel tatillerde ellerini sımsıkı tutan kişiler olurlar.

Sevgi ve neşe ile…

speed dating türkiye

speed dating türkiye