Merhaba,

Uzun zamandır First Sight Date etkinliklerinden tanışıp mutlu beraberliklerine adım atan çiftlerin başarı hikayelerine ara vermiştik. Biz tanıştırdığımız çiftlerin hikayelerini duyduğumuzda gerçekten çok mutlu oluyoruz. Bu mutluluğu sizinle de paylaşmak istedik 🙂

Özel hayata saygımızdan dolayı çiftlerimizin fotoğraf ve isimler temsilidir, deneyimler gerçektir 🙂 Size de umut vermesi dileğiyle <3

  “Ben firstsightdate ve Yasemen ile çok sevdiğim bir arkadaşımın gazetede gördüğü bir röportajı bana göndermesi ile tanıştım. Gazetede Yasemen’in speeddating buluşmalarını anlatan keyifli röportajını ilk okuduğumda ‘işte bu, ne kadar eğlenceli, yıllardır pek çok Amerikan dizisi ve filminde gördüğüm, keşke Türkiye’de de olsa kesin giderdim dediğim şey gerçekleşmiş’ dedim ve hemen hiç düşünmeden internet sitesine girerek gerekli formu doldurdum. Bu formu doldururken düşündüğüm şey aslında biraz eğlenirim, kim bilir belki de aradığım beyaz atlı prensi bulurum diye düşündüm. İstanbul’da yoğun iş temposu nedeniyle mevcut arkadaş çevreme bile yeteri kadar vakit ayıramıyor olmam, kısıtlı zamanlarda yaptığım hobilerimden eve koşa koşa dönmem ve mevcut sanal sitelere güvenemiyor olmam nedeniyle benim için ‘belki bu sefer olur’ umudunu doğurmuştu açıkcası ama sonuç beklediğimden çok daha iyi oldu.
  Speeddating toplantıları çok keyifliydi ancak 4 dk. belki başkaları için olmasa da benim gibi titiz biri için birini değerlendirmek açısından çok kısıtlı bir süreydi. Ayrıca mesleğim itibariyle de kiminle karşılacağımı bilmediğim en az 20 kişiden oluşan bir topluluk beni biraz germişti ve Yasemen’le bunu paylaştığımda bana yeni bir seçenek üretti , exclusive matchmaking’den bahsetti. Biraz düşündükten sonra bunun benim için daha uygun olduğuna karar verip Yasemen’le oldukça profesyonel hazırlanmış bir sözleşmeyi karşılıklı imzaladık ve hayatımda yeni bir dönem başladı.
  Exclusive matchmaking sözleşmesi sonrasında Yasemen’in benim için seçmiş olduğu kişilerle her buluşma öncesi ve sonrasında Yasemen’le adım adım titizlikle konuştuk, bazı zamanlarda çok gerildik, bazı zamanlarda umudumu kaybettim ve anlaşılamadığımı düşündüm, benim vazgeçtiğim zamanlarda Yasemen vazgeçmedi hatta bazen kavga ettiğimiz dönemler oldu.
  Tüm bunların sonucunda şu an geldiğim nokta hayal ettiğimden bile daha güzel çünkü bu haftasonu nişanım var ve ben bu satırları yazıyorum.
  Sadece şunu söyleyebilirm, inanın, güvenin ve vazgeçmeyin.
  Teşekkürler Yasemen, sevgilerimle.”