Hakkımızda / tüyolar

Biz Kimiz
Basari Hikayeleri
Speed Dating Tüyolar

smile

Gülümseyin

Speed Dating etkinliklerine katılmadan önce biraz heyecanlı yada tedirgin olmanız çok normal, sonuçta kimle karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz. Bir çok etkinliğe imza atmış organizatörler olarak şunu söyleyebiliriz ki “Sizinle beraber herkes aynı şekilde düşünüyor ve hissediyor". En yakın arkadaşlarınızdan birinin doğum günü partisindeymiş gibi sosyalleşeceğinizi söyleyebiliriz. Yeni insanlarla konuşmanın, tanışmanın sizi oldukça rahatlatacağına emin olun. Biz şu ana kadar etkinlik esnasında tedirgin kalan kimseyi görmedik, hatta etkinlik bittikten sonra gitmeyen katılımcılar oluyor.

Speed Dating soruları

Her etkinlik öncesi verdiğimiz tavsiye: “çok fazla iş konuşmamanız”. Profesyonel bir işiniz mi var? Bütün katılımcıların öyle… İşinizden kısaca bahsetmek çok mantıklı ama 4 dakikanızı buna harcamayın, karşınızdaki insanı tanımaya çalışın. Hobilerinize uyacak insanlar bulmaya çalışıyorsanız, buna yönelik sorular sormanız çok mantıklı. Mesela: “kampa gitmeyi sever misin?” , “en son hangi ülkeyi ziyaret ettin?” gibi…

Speed Dating’e gelirken nasıl giyinmeliyim?

Etkinlik öncesi attığımız e-maillerde genelde katılımcılara giysi kodu olarak casual, yani günlük hayattaki gibi giyinmelerini tavsiye ediyoruz, iş çıkışı gelenler için tabi ki başka alternatif yok ama şunu unutmayın ilk izlenim çok önemlidir. Biraz bakımlı yada güzel görünmek her zaman özgüveni yükseltir.