Basında First Sight

posta speed dating isil cinmen
Işıl Cinmen, İstanbul’da hızla yayılan Speed Dating (hızlı flört) akşamlarından birine katıldı. Her biriyle 4’er dakika olmak üzere 15 kişiyle flört etti, izlenimlerini yazdı:

Tam “Bana ne! Neden bana göre olsunmuş o!” diye bağıracaktım ki yutkundum. New York’ta yaşarken arkadaşlarım Speed Date akşamlarına katıldığında garipsemiyordum, hatta merak bile ediyordum. E neydi yani? ‘New Yorker’lar yapınca ‘cool’ oluyordu bizimkiler yapınca kötü mü oluyordu?’ dedim. “Belki ilginç olur, yazarım. Bana da bir masa ayırın.”

Habere git
speed dating istanbul speed date turkiye
Love is in the air: Speed dating in Turkey

We have all seen it in the movies, you know where a dozen or so men and women sit across from one another and rotate seats as the bell tolls, giving them a chance to meet a plethora of potential suitors in an efficient matter of minutes. This is speed dating: A new era in matchmaking that has now arrived on Turkish soil.

Read more
first sight speed dating istanbul
Ne Tinder Ne de DM'den Yürümek! Flörtün Yeni Adresi: Speeddating:

Geçtiğimiz günlerde bir speeddate organizasyonuna katıldım. Adından anlaşıldığı gibi hem speed hem date 🙂 Hızlı flört!

Habere git
speed dating istanbul speed date turkiye
'First Sight' speed dating etkinliğine katılanlar deneyimlerini anlatıyor

‘First Sight’ adlı speed dating etkinliğinde bir oda dolusu bekâr insanla baş başasınız ve her biriyle konuşmak için sadece dört dakikanız var. Katılımcılara kulak vermek için aralarına karıştık.

Read more
istanbul speed dating denemen lazim
First Sight Speed Dating: Flört’ün Yeni Adresi

Herkesin e-mailleriyle toplantılarla boğuştuğu bu zamanlarda, en çok yakındığımız şey zamansızlık oldu. Artık, yeni insanlarla; sosyalleşebildiğimiz ortamlarda ya da internet üzerinde tanışıyoruz.

Habere git